MFN-25FRF52-91K
YageoYageo
MFN-25FRF52-91K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFN-25FRF52-91K
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 91K OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFN-25FRF52-91K.pdf
  • Pranešimas
MFN-25FRF52-91K specifikacijos
Dalies numeris MFN-25FRF52-91K Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 91K OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4112 pcs Duomenų lapas MFN-25FRF52-91K.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFN Atsparumas 91 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Išsamus aprašymas 91 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Kompozicija Metal Film