MFN-25FRF52-910R
YageoYageo
MFN-25FRF52-910R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MFN-25FRF52-910R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES 910 OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MFN-25FRF52-910R.pdf
  • Pranešimas
MFN-25FRF52-910R specifikacijos
Dalies numeris MFN-25FRF52-910R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES 910 OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5281 pcs Duomenų lapas MFN-25FRF52-910R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija MFN Atsparumas 910 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 910 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Kompozicija Metal Film