CS1206JRNPO0BN222
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS1206JRNPO0BN222
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 100V NPO 1206
Duomenų lapai: CS1206JRNPO0BN222.pdf
  • Pranešimas
CS1206JRNPO0BN222 specifikacijos
Dalies numeris CS1206JRNPO0BN222 Gamintojas Yageo
apibūdinimas CAP CER 2200PF 100V NPO 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 793257 pcs Duomenų lapas CS1206JRNPO0BN222.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CS
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Talpa 2200pF Programos Boardflex Sensitive