CS1206JKX7RZBB102
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS1206JKX7RZBB102
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 630V X7R 1206
Duomenų lapai: CS1206JKX7RZBB102.pdf
  • Pranešimas
CS1206JKX7RZBB102 specifikacijos
Dalies numeris CS1206JKX7RZBB102 Gamintojas Yageo
apibūdinimas CAP CER 1000PF 630V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 306446 pcs Duomenų lapas CS1206JKX7RZBB102.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.057" (1.45mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija CS
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Talpa 1000pF Programos Boardflex Sensitive