CC1812KKX7RDBB822
YageoYageo
CC1812KKX7RDBB822 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CC1812KKX7RDBB822
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas CAP CER 8200PF 2KV X7R 1812
Duomenų lapai: 1.CC1812KKX7RDBB822.pdf2.CC1812KKX7RDBB822.pdf
  • Pranešimas
CC1812KKX7RDBB822 specifikacijos
Dalies numeris CC1812KKX7RDBB822 Gamintojas Yageo
apibūdinimas CAP CER 8200PF 2KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4472 pcs Duomenų lapas 1.CC1812KKX7RDBB822.pdf2.CC1812KKX7RDBB822.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija CC
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 311-4567-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8200pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Talpa 8200pF Programos General Purpose