CC1812KKX7RDBB472
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CC1812KKX7RDBB472
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas HIGH VOLT CHIP CAP 4.7NF 2000V
Duomenų lapai: 1.CC1812KKX7RDBB472.pdf2.CC1812KKX7RDBB472.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CC1812KKX7RDBB472 specifikacijos
Dalies numeris CC1812KKX7RDBB472 Gamintojas Yageo
apibūdinimas HIGH VOLT CHIP CAP 4.7NF 2000V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 240657 pcs Duomenų lapas 1.CC1812KKX7RDBB472.pdf2.CC1812KKX7RDBB472.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.059" (1.50mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija CC
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 311-3650-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Talpa 4700pF