AHP50AJB-2K7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHP50AJB-2K7
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.7K OHM
Duomenų lapai: AHP50AJB-2K7.pdf
  • Pranešimas
AHP50AJB-2K7 specifikacijos
Dalies numeris AHP50AJB-2K7 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.7K OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31822 pcs Duomenų lapas AHP50AJB-2K7.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHP
Atsparumas 2.7 kOhms Galia (vatais) 50W
Paketas / dėžutė Axial, Box Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Švino stilius Wire Leads
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.7 kOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound
Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHP50AJB-24R
AHP50AJB-24R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 24 OHM 5%
Sandelyje: 30946 pcs
parsisiųsti: AHP50AJB-24R.pdf
RFQ
AHP50AJB-2K
AHP50AJB-2K
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 2K OHM 5%