AHP50AJB-2K2
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHP50AJB-2K2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.2K OHM
Duomenų lapai: AHP50AJB-2K2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
252 pcs
  • Pranešimas
AHP50AJB-2K2 specifikacijos
Dalies numeris AHP50AJB-2K2 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 2.2K OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35653 pcs Duomenų lapas AHP50AJB-2K2.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHP
Atsparumas 2.2 kOhms Galia (vatais) 50W
Paketas / dėžutė Axial, Box Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Švino stilius Wire Leads
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2.2 kOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound