AHA50AJB-0R18
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AJB-0R18
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.18 OHM
Duomenų lapai: AHA50AJB-0R18.pdf
  • Pranešimas
AHA50AJB-0R18 specifikacijos
Dalies numeris AHA50AJB-0R18 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.18 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45969 pcs Duomenų lapas AHA50AJB-0R18.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 180 mOhms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 180 mOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor