AHA50AJB-0R1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA50AJB-0R1
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.1 OHM 1
Duomenų lapai: AHA50AJB-0R1.pdf
  • Pranešimas
AHA50AJB-0R1 specifikacijos
Dalies numeris AHA50AJB-0R1 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.1 OHM 1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44268 pcs Duomenų lapas AHA50AJB-0R1.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) Serija AHA
Atsparumas 100 mOhms Galia (vatais) 50W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 mOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound
Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA50AJB-0R13
AHA50AJB-0R13
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.13 OHM
Sandelyje: 40812 pcs
parsisiųsti: AHA50AJB-0R13.pdf
RFQ
AHA50AFB-9R76
AHA50AFB-9R76
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 9.76 OHM
Sandelyje: 35041 pcs
parsisiųsti: AHA50AFB-9R76.pdf
RFQ
AHA50AJB-0R15
AHA50AJB-0R15
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.15 OHM
parsisiųsti: AHA50AJB-0R15.pdf
AHA50AJB-0R11
AHA50AJB-0R11
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.11 OHM
parsisiųsti: AHA50AJB-0R11.pdf
AHA50AJB-0R18
AHA50AJB-0R18
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.18 OHM
parsisiųsti: AHA50AJB-0R18.pdf
AHA50AFB-9R31
AHA50AFB-9R31
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 9.31 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-9R31.pdf
AHA50AFB-9R09
AHA50AFB-9R09
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 9.09 OHM
parsisiųsti: AHA50AFB-9R09.pdf
AHA50AJB-0R16
AHA50AJB-0R16
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.16 OHM
parsisiųsti: AHA50AJB-0R16.pdf
AHA50AJB-0R12
AHA50AJB-0R12
apibūdinimas: RESISTOR CHASSIS MOUNT 0.12 OHM