AHA500JB-56R
YageoYageo
AHA500JB-56R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA500JB-56R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 56 OHM 5% 5W
Duomenų lapai: AHA500JB-56R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
AHA500JB-56R specifikacijos
Dalies numeris AHA500JB-56R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 56 OHM 5% 5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87300 pcs Duomenų lapas AHA500JB-56R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Serija AHA
Atsparumas 56 Ohms Galia (vatais) 5W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.358" (9.10mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 56 Ohms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor