AHA500JB-1R5
YageoYageo
AHA500JB-1R5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA500JB-1R5
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 5W
Duomenų lapai: AHA500JB-1R5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
AHA500JB-1R5 specifikacijos
Dalies numeris AHA500JB-1R5 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86989 pcs Duomenų lapas AHA500JB-1R5.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.591" L x 0.650" W (15.00mm x 16.50mm) Serija AHA
Atsparumas 1.5 Ohms Galia (vatais) 5W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai 1.5CYBK Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.358" (9.10mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.5 Ohms ±5% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound