AHA10BJB-1R1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA10BJB-1R1
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASIS MOUNT 1.1 OHM 5%
Duomenų lapai: AHA10BJB-1R1.pdf
  • Pranešimas
AHA10BJB-1R1 specifikacijos
Dalies numeris AHA10BJB-1R1 Gamintojas Yageo
apibūdinimas RESISTOR CHASIS MOUNT 1.1 OHM 5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9237 pcs Duomenų lapas AHA10BJB-1R1.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Serija AHA
Atsparumas 1.1 Ohms Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius M4 Threaded "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.795" (45.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.1 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AHA10BJB-1R2
AHA10BJB-1R2
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASIS MOUNT 1.2 OHM 5%
Sandelyje: 9149 pcs
parsisiųsti: AHA10BJB-1R2.pdf
RFQ
AHA10BJB-1R
AHA10BJB-1R
Gamintojai: Yageo
apibūdinimas: RESISTOR CHASIS MOUNT 1.0 OHM 5%