AHA10BJB-1K8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA10BJB-1K8
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASIS MOUNT 1.8K OHM5%
Duomenų lapai: AHA10BJB-1K8.pdf
  • Pranešimas
AHA10BJB-1K8 specifikacijos
Dalies numeris AHA10BJB-1K8 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 9257 pcs Duomenų lapas AHA10BJB-1K8.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 3.504" L x 2.756" W (89.00mm x 70.00mm) Serija AHA
Atsparumas 1.8 kOhms Galia (vatais) 100W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius M4 Threaded "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.795" (45.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.8 kOhms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor