AHA10AJB-28R
YageoYageo
AHA10AJB-28R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA10AJB-28R
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 28 OHM 5% 10W
Duomenų lapai: AHA10AJB-28R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
AHA10AJB-28R specifikacijos
Dalies numeris AHA10AJB-28R Gamintojas Yageo
apibūdinimas RES CHAS MNT 28 OHM 5% 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90721 pcs Duomenų lapas AHA10AJB-28R.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.748" L x 0.787" W (19.00mm x 20.00mm) Serija AHA
Atsparumas 28 Ohms Galia (vatais) 10W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Kiti vardai 28CWBK Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Švino stilius Solder Lugs
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.429" (10.90mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 28 Ohms ±5% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound