AHA10AFB-8R2
YageoYageo
Yageo
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AHA10AFB-8R2
Gamintojas / Gamintojas: Yageo
Prekės aprašymas RESISTOR CHASIS MOUNT 8.2 OHM1%
Duomenų lapai: AHA10AFB-8R2.pdf
  • Pranešimas
AHA10AFB-8R2 specifikacijos
Dalies numeris AHA10AFB-8R2 Gamintojas Yageo
Galimas kiekis 65655 pcs Duomenų lapas AHA10AFB-8R2.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.748" L x 0.787" W (19.00mm x 20.00mm) Serija AHA
Atsparumas 8.2 Ohms Galia (vatais) 10W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 250°C Montavimo funkcija Flanges
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.429" (10.90mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8.2 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor