Y16263K12000Q13W
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y16263K12000Q13W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Prekės aprašymas RES SMD 3.12KOHM 0.02% 0.3W 1506
Duomenų lapai: Y16263K12000Q13W.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
Y16263K12000Q13W specifikacijos
Dalies numeris Y16263K12000Q13W Gamintojas Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
apibūdinimas RES SMD 3.12KOHM 0.02% 0.3W 1506 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5347 pcs Duomenų lapas Y16263K12000Q13W.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.3W
Įtampa - suskirstymas 1506 Storis (maks.) ±0.2ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm) Serija VSMP
RoHS statusas Tray - Waffle Polarizacija 1506
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas Y16263K12000Q13W
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 3.12k Ohm ±0.02% 0.3W Chip Resistor 1506 Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil