Y162636R5000C0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y162636R5000C0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 36.5 OHM 0.25% 0.3W 1506
Duomenų lapai: Y162636R5000C0R.pdf
  • Pranešimas
Y162636R5000C0R specifikacijos
Dalies numeris Y162636R5000C0R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 36.5 OHM 0.25% 0.3W 1506 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19087 pcs Duomenų lapas Y162636R5000C0R.pdf
Tolerancija ±0.25% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1506 Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Serija VSMP Atsparumas 36.5 Ohms
Galia (vatais) 0.3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 36.5 Ohms ±0.25% 0.3W Chip Resistor Nonstandard Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil