Y008942K2000BM0L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y008942K2000BM0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Prekės aprašymas RES 42.2K OHM 0.6W 0.1% RADIAL
Duomenų lapai: Y008942K2000BM0L.pdf
  • Pranešimas
Y008942K2000BM0L specifikacijos
Dalies numeris Y008942K2000BM0L Gamintojas Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
apibūdinimas RES 42.2K OHM 0.6W 0.1% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11008 pcs Duomenų lapas Y008942K2000BM0L.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.6W
Įtampa - suskirstymas - Storis (maks.) ±5ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) Serija RNC90Y
RoHS statusas Bulk Polarizacija Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas Y008942K2000BM0L
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 42.2k Ohm ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1% apibūdinimas RES 42.2K OHM 0.6W 0.1% RADIAL