Y008942K2000DR1R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y008942K2000DR1R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 42.2K OHM 0.5% 0.6W RADIAL
Duomenų lapai: Y008942K2000DR1R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y008942K2000DR1R specifikacijos
Dalies numeris Y008942K2000DR1R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 42.2K OHM 0.5% 0.6W RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1339 pcs Duomenų lapas Y008942K2000DR1R.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Serija RNC90Y Atsparumas 42.2 kOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.336" (8.53mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis R (0.01%) Išsamus aprašymas 42.2 kOhms ±0.5% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil