ECE10US05
XP PowerXP Power
ECE10US05 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECE10US05
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 10W
Duomenų lapai: ECE10US05.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ECE10US05 specifikacijos
Dalies numeris ECE10US05 Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4793 pcs Duomenų lapas ECE10US05.pdf
Svoris 0.053 lb (24.04g) Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 1.50" L x 1.00" W x 0.60" H (38.1mm x 25.4mm x 15.2mm)
Serija ECE Galia (vatais) 10W
Paketas / dėžutė 4-DIP Module Kiti vardai 1470-1115
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Apkrovos taisyklė ±1%
Linijinis reglamentas ±0.5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, SCP Efektyvumas 80%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 2A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2A