ECE05US24
XP PowerXP Power
ECE05US24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECE05US24
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 5W
Duomenų lapai: ECE05US24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ECE05US24 specifikacijos
Dalies numeris ECE05US24 Gamintojas XP Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 5W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6937 pcs Duomenų lapas ECE05US24.pdf
Svoris 0.035 lb (15.88g) Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 1.00" L x 1.00" W x 0.60" H (25.4mm x 25.4mm x 15.2mm)
Serija ECE Galia (vatais) 5W
Paketas / dėžutė 5-DIP Module Kiti vardai 1470-1112
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Apkrovos taisyklė ±1%
Linijinis reglamentas ±0.5% "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, SCP Efektyvumas 83%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 210mA 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 210mA