DLE60PS24
XP PowerXP Power
DLE60PS24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLE60PS24
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 2.5A
Duomenų lapai: DLE60PS24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DLE60PS24 specifikacijos
Dalies numeris DLE60PS24 Gamintojas XP Power
apibūdinimas LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 2.5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2470 pcs Duomenų lapas DLE60PS24.pdf
Svoris 0.9 lb (408.23g) Įtampa - išvestis 16 ~ 24 V
Įtampa - izoliacija 3.75kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC Įveskite Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) Serija DLE60
Reitingai IP67 Galia (vatais) 60W
Kiti vardai 1470-2512 Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 86% Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 2.5A 16 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 2.5A