DLE60PS12
XP PowerXP Power
DLE60PS12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLE60PS12
Gamintojas / Gamintojas: XP Power
Prekės aprašymas LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 4.2A
Duomenų lapai: DLE60PS12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DLE60PS12 specifikacijos
Dalies numeris DLE60PS12 Gamintojas XP Power
apibūdinimas LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 4.2A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2938 pcs Duomenų lapas DLE60PS12.pdf
Svoris 0.9 lb (408.23g) Įtampa - išvestis 9 ~ 12 V
Įtampa - izoliacija 3.75kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC Įveskite Constant Current, Voltage
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) Serija DLE60
Reitingai IP67 Galia (vatais) 50W
Kiti vardai 1470-2511 Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 86% Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 4.2A 9 ~ 12 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 4.2A