SMDTD02330KA00MP00
WIMAWIMA
WIMA
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMDTD02330KA00MP00
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 0.033UF 20% 100VDC 1812
Duomenų lapai: SMDTD02330KA00MP00.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
700 pcs
  • Pranešimas
SMDTD02330KA00MP00 specifikacijos
Dalies numeris SMDTD02330KA00MP00 Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 0.033UF 20% 100VDC 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 290606 pcs Duomenų lapas SMDTD02330KA00MP00.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±20% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 1928-1939-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.130" (3.30mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Išsamus aprašymas 0.033µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.033µF Programos General Purpose