SMDTD02100KA00MS00
WIMAWIMA
WIMA
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMDTD02100KA00MS00
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 10000PF 20% 100VDC 1812
Duomenų lapai: SMDTD02100KA00MS00.pdf
  • Pranešimas
SMDTD02100KA00MS00 specifikacijos
Dalies numeris SMDTD02100KA00MS00 Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 10000PF 20% 100VDC 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 299905 pcs Duomenų lapas SMDTD02100KA00MS00.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±20% Nutraukimas Solder Pads
Dydis / Matmenys 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 1928-1861
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.130" (3.30mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Išsamus aprašymas 10000pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized 1812 (4532 Metric) Talpa 10000pF