MKS4F051006G00MSSD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKS4F051006G00MSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 10UF 20% 250VDC RAD
Duomenų lapai: MKS4F051006G00MSSD.pdf
  • Pranešimas
MKS4F051006G00MSSD specifikacijos
Dalies numeris MKS4F051006G00MSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 10UF 20% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50468 pcs Duomenų lapas MKS4F051006G00MSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.240" L x 0.669" W (31.50mm x 17.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1714
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.142" (29.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Išsamus aprašymas 10µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Talpa 10µF Programos General Purpose