MKS4F041504J00JSSD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKS4F041504J00JSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RAD
Duomenų lapai: MKS4F041504J00JSSD.pdf
  • Pranešimas
MKS4F041504J00JSSD specifikacijos
Dalies numeris MKS4F041504J00JSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 161835 pcs Duomenų lapas MKS4F041504J00JSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1708
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.630" (16.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Išsamus aprašymas 1.5µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Talpa 1.5µF Programos General Purpose