FKP1X004705A00JSSD
WIMAWIMA
FKP1X004705A00JSSD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FKP1X004705A00JSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 470PF 5% 4000VDC RAD
Duomenų lapai: FKP1X004705A00JSSD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FKP1X004705A00JSSD specifikacijos
Dalies numeris FKP1X004705A00JSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 470PF 5% 4000VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 205692 pcs Duomenų lapas FKP1X004705A00JSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 4000V (4kV) Įtampos įvertinimas - AC 700V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.043" L x 0.197" W (26.50mm x 5.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1193
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 470pF Film Capacitor 700V 4000V (4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 470pF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT