FKP1U021006B00MSC9
WIMAWIMA
FKP1U021006B00MSC9 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FKP1U021006B00MSC9
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 10000PF 20% 2KVDC RAD
Duomenų lapai: FKP1U021006B00MSC9.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FKP1U021006B00MSC9 specifikacijos
Dalies numeris FKP1U021006B00MSC9 Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 10000PF 20% 2KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 115893 pcs Duomenų lapas FKP1U021006B00MSC9.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2000V (2kV) Įtampos įvertinimas - AC 700V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1189
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.827" (21.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 10000pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 10000pF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT