FKP1U006804C00JSSD
WIMAWIMA
FKP1U006804C00JSSD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FKP1U006804C00JSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 680PF 5% 2KVDC RAD
Duomenų lapai: FKP1U006804C00JSSD.pdf
  • Pranešimas
FKP1U006804C00JSSD specifikacijos
Dalies numeris FKP1U006804C00JSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 680PF 5% 2KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 322893 pcs Duomenų lapas FKP1U006804C00JSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2000V (2kV) Įtampos įvertinimas - AC 700V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1180
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 680pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 680pF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT