FKP1U001504B00KSSD
WIMAWIMA
FKP1U001504B00KSSD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FKP1U001504B00KSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 150PF 10% 2KVDC RAD
Duomenų lapai: FKP1U001504B00KSSD.pdf
  • Pranešimas
FKP1U001504B00KSSD specifikacijos
Dalies numeris FKP1U001504B00KSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 150PF 10% 2KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 453736 pcs Duomenų lapas FKP1U001504B00KSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 2000V (2kV) Įtampos įvertinimas - AC 700V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1172
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 150pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 150pF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT