FKP0C004700B00JSSD
WIMAWIMA
WIMA
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FKP0C004700B00JSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 470PF 5% 63VDC RAD
Duomenų lapai: FKP0C004700B00JSSD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FKP0C004700B00JSSD specifikacijos
Dalies numeris FKP0C004700B00JSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 470PF 5% 63VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 324304 pcs Duomenų lapas FKP0C004700B00JSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 63V Įtampos įvertinimas - AC 40V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.181" L x 0.098" W (4.60mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1037
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP) Išsamus aprašymas 470pF Film Capacitor 40V 63V Polypropylene (PP) Radial
Talpa 470pF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT