FKP0D003300B00MSSD
WIMAWIMA
FKP0D003300B00MSSD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FKP0D003300B00MSSD
Gamintojas / Gamintojas: WIMA
Prekės aprašymas CAP FILM 330PF 20% 100VDC RAD
Duomenų lapai: FKP0D003300B00MSSD.pdf
  • Pranešimas
FKP0D003300B00MSSD specifikacijos
Dalies numeris FKP0D003300B00MSSD Gamintojas WIMA
apibūdinimas CAP FILM 330PF 20% 100VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 362670 pcs Duomenų lapas FKP0D003300B00MSSD.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±20% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.181" L x 0.098" W (4.60mm x 2.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1928-1046
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP) Išsamus aprašymas 330pF Film Capacitor 63V 100V Polypropylene (PP) Radial
Talpa 330pF Programos High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT