VLMP3100-GS18
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VLMP3100-GS18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VLMP3100-GS18
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
Duomenų lapai: VLMP3100-GS18.pdf
  • Pranešimas
VLMP3100-GS18 specifikacijos
Dalies numeris VLMP3100-GS18 Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
Galimas kiekis 482329 pcs Duomenų lapas VLMP3100-GS18.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 555nm Bangos ilgis - dominuojantis 560nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2.1V Žiūrėjimo kampas 120°
Tiekėjo prietaisų paketas 2-PLCC Dydis / Matmenys 3.00mm L x 2.80mm W
Serija VLM.3 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Reitingas 4mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Objektyvo skaidrumas Clear
Objektyvo stilius / dydis Round with Flat Top, 2.40mm Objektyvo spalva -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis (maks.) 1.85mm
funkcijos - Išsamus aprašymas Green 560nm LED Indication - Discrete 2.1V 2-SMD, J-Lead
Dabartinis testas 10mA Konfigūracija Standard