VLMP232M2N2-GS08
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
VLMP232M2N2-GS08 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VLMP232M2N2-GS08
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas LED GREEN CLEAR SMD MINILED SMD
Duomenų lapai: VLMP232M2N2-GS08.pdf
  • Pranešimas
VLMP232M2N2-GS08 specifikacijos
Dalies numeris VLMP232M2N2-GS08 Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
Galimas kiekis 430965 pcs Duomenų lapas VLMP232M2N2-GS08.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 555nm Bangos ilgis - dominuojantis 558nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2.2V Žiūrėjimo kampas 120°
Tiekėjo prietaisų paketas SMD MiniLED Dydis / Matmenys 2.20mm L x 1.40mm W
Serija MiniLED Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Reitingas 34mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Objektyvo skaidrumas Clear
Objektyvo stilius / dydis Rectangle with Flat Top, 1.50mm x 0.90mm Objektyvo spalva -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis (maks.) 1.40mm
funkcijos - Išsamus aprašymas Green 558nm LED Indication - Discrete 2.2V 2-SMD, J-Lead
Dabartinis testas 30mA Konfigūracija Standard