LH1501BAB
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
LH1501BAB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LH1501BAB
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas SSR RELAY SPST-NC 150MA 0-350V
Duomenų lapai: LH1501BAB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LH1501BAB specifikacijos
Dalies numeris LH1501BAB Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
apibūdinimas SSR RELAY SPST-NC 150MA 0-350V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49628 pcs Duomenų lapas LH1501BAB.pdf
Įtampa - apkrova 0V ~ 350V Įtampa - įėjimas 1.26VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Tiekėjo prietaisų paketas 6-SMD
Serija LH1501 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD (0.300", 7.62mm) Išvesties tipas AC, DC
Atsparumas vietoje (maks.) 20 Ohms Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Apkrovos srovė 150mA "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 6-SMD (0.300", 7.62mm) Grandinė SPST-NC (1 Form B)