LH1500AAB
Vishay / Semiconductor - Opto DivisionVishay / Semiconductor - Opto Division
LH1500AAB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LH1500AAB
Gamintojas / Gamintojas: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Prekės aprašymas SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-350V
Duomenų lapai: LH1500AAB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LH1500AAB specifikacijos
Dalies numeris LH1500AAB Gamintojas Vishay / Semiconductor - Opto Division
apibūdinimas SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-350V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82581 pcs Duomenų lapas LH1500AAB.pdf
Įtampa - apkrova 0V ~ 350V Įtampa - įėjimas 1.25VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Tiekėjo prietaisų paketas 6-SMD
Serija LH1500 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD (0.300", 7.62mm) Išvesties tipas AC, DC
Atsparumas vietoje (maks.) 20 Ohms Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Apkrovos srovė 150mA "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 6-SMD (0.300", 7.62mm) Grandinė SPST-NO (1 Form A)