Y4013470R000F9W
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y4013470R000F9W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas FRST0603 470R00 TCR2.5 1.0% S W
Duomenų lapai: Y4013470R000F9W.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y4013470R000F9W specifikacijos
Dalies numeris Y4013470R000F9W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas FRST0603 470R00 TCR2.5 1.0% S W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3844 pcs Duomenų lapas Y4013470R000F9W.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serija FRST Atsparumas 470 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 220°C
Terminacijų skaičius 2 Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm)
funkcijos Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 470 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Non-Inductive Metal Foil Kompozicija Metal Foil