Y4013445R000B9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y4013445R000B9W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 445 OHM 0.1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: Y4013445R000B9W.pdf
  • Pranešimas
Y4013445R000B9W specifikacijos
Dalies numeris Y4013445R000B9W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 445 OHM 0.1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12735 pcs Duomenų lapas Y4013445R000B9W.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2.5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serija FRST Atsparumas 445 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm)
funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 445 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Kompozicija Metal Foil