Y174640R2000Q9R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y174640R2000Q9R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas SMR3DZ 40R200 TCR0.2 0.02% S T
Duomenų lapai: Y174640R2000Q9R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y174640R2000Q9R specifikacijos
Dalies numeris Y174640R2000Q9R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas SMR3DZ 40R200 TCR0.2 0.02% S T "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2505 pcs Duomenų lapas Y174640R2000Q9R.pdf
Tolerancija ±0.02% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Serija SMR1DZ Atsparumas 40.2 Ohms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 3017 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 40.2 Ohms ±0.02% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Non-Inductive Metal Foil