Y174640K2000B0R
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y174640K2000B0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 40.2K OHM 0.4W J LEAD
Duomenų lapai: Y174640K2000B0R.pdf
  • Pranešimas
Y174640K2000B0R specifikacijos
Dalies numeris Y174640K2000B0R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 40.2K OHM 0.4W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11603 pcs Duomenų lapas Y174640K2000B0R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Serija SMR3DZ Atsparumas 40.2 kOhms
Galia (vatais) 0.4W, 2/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3017 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 40.2 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil