Y17463K83000T0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y17463K83000T0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas SMR3DZ 3K8300 TCR0.2 0.01% B T
Duomenų lapai: Y17463K83000T0R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y17463K83000T0R specifikacijos
Dalies numeris Y17463K83000T0R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas SMR3DZ 3K8300 TCR0.2 0.01% B T "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2762 pcs Duomenų lapas Y17463K83000T0R.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Serija SMR1DZ Atsparumas 3.83 kOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 3017 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.83 kOhms ±0.01% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Non-Inductive Metal Foil