Y17463K83000F0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y17463K83000F0R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 3.83K OHM 1% 0.6W J LEAD
Duomenų lapai: Y17463K83000F0R.pdf
  • Pranešimas
Y17463K83000F0R specifikacijos
Dalies numeris Y17463K83000F0R Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 3.83K OHM 1% 0.6W J LEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14799 pcs Duomenų lapas Y17463K83000F0R.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Serija SMR3DZ Atsparumas 3.83 kOhms
Galia (vatais) 0.6W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3017 J-Lead Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.83 kOhms ±1% 0.6W Chip Resistor 3017 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil