Y1685V0585BA9R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y1685V0585BA9R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y1685V0585BA9R
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505
Duomenų lapai: Y1685V0585BA9R.pdf
  • Pranešimas
Y1685V0585BA9R specifikacijos
Dalies numeris Y1685V0585BA9R Gamintojas Vishay Precision Group
Galimas kiekis 11554 pcs Duomenų lapas Y1685V0585BA9R.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Serija VFCD1505 Rezistorius-santykis-dreifas ±0.1 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis ±0.05% Atsparumas (omai) 3k, 9k
"Power Per Element" 50mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1505 (3812 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 2 Pins skaičius 3
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) Išsamus aprašymas 3k, 9k Ohm ±0.1% 50mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±0.2ppm/°C 1505 (3812 Metric)