Y1685V0064TT9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y1685V0064TT9W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y1685V0064TT9W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505
Duomenų lapai: Y1685V0064TT9W.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
Y1685V0064TT9W specifikacijos
Dalies numeris Y1685V0064TT9W Gamintojas Vishay Precision Group
Galimas kiekis 3162 pcs Duomenų lapas Y1685V0064TT9W.pdf
Tolerancija ±0.01% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1505 Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Serija VFCD1505 Rezistorius-santykis-dreifas ±0.4 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis ±0.01% Atsparumas (omai) 1k, 10k
"Power Per Element" 50mW Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 1505 (3812 Metric) Kiti vardai 804-1214
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 2
Pins skaičius 3 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) Išsamus aprašymas 1k, 10k Ohm ±0.01% 50mW Power Per Element Voltage Divider 2 Resistor Network/Array ±0.2ppm/°C 1505 (3812 Metric)