Y162733K2000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y162733K2000F9W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y162733K2000F9W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES SMD 33.2K OHM 1% 1/2W 2010
Duomenų lapai: Y162733K2000F9W.pdf
  • Pranešimas
Y162733K2000F9W specifikacijos
Dalies numeris Y162733K2000F9W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES SMD 33.2K OHM 1% 1/2W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12153 pcs Duomenų lapas Y162733K2000F9W.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Serija VSMP Atsparumas 33.2 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33.2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil