Y162733K2000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y162733K2000B0W
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas VSMP2010 33K200 TCR0.2 0.1% B W
Duomenų lapai: Y162733K2000B0W.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
Y162733K2000B0W specifikacijos
Dalies numeris Y162733K2000B0W Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas VSMP2010 33K200 TCR0.2 0.1% B W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3465 pcs Duomenų lapas Y162733K2000B0W.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±0.2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm)
Serija VSMP Atsparumas 33.2 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33.2 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Non-Inductive Metal Foil