Y09263R00000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y09263R00000B0L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y09263R00000B0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 3 OHM 8W 0.1% TO220-4
Duomenų lapai: Y09263R00000B0L.pdf
  • Pranešimas
Y09263R00000B0L specifikacijos
Dalies numeris Y09263R00000B0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 3 OHM 8W 0.1% TO220-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8448 pcs Duomenų lapas Y09263R00000B0L.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Serija VPR221 Atsparumas 3 Ohms
Galia (vatais) 8W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-4 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.845" (21.46mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3 Ohms ±0.1% 8W Through Hole Resistor TO-220-4 Non-Inductive Metal Foil