Y092633R3000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y092633R3000F0L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Y092633R3000F0L
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Precision Group
Prekės aprašymas RES 33.3 OHM 8W 1% TO220-4
Duomenų lapai: Y092633R3000F0L.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
Y092633R3000F0L specifikacijos
Dalies numeris Y092633R3000F0L Gamintojas Vishay Precision Group
apibūdinimas RES 33.3 OHM 8W 1% TO220-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 7695 pcs Duomenų lapas Y092633R3000F0L.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±2ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Serija VPR221 Atsparumas 33.3 Ohms
Galia (vatais) 8W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-4 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.845" (21.46mm) funkcijos Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33.3 Ohms ±1% 8W Through Hole Resistor TO-220-4 Non-Inductive Metal Foil